Home » Promocje » Zabezpiecz swoje urządzenia za niższą cenę dzięki aplikacji HAIZ

Zabezpiecz swoje urządzenia za niższą cenę dzięki aplikacji HAIZ

06/12/2017 , Kategoria: ,

Platforma m-commerce w mobilnej aplikacji HAIZ wspiera użytkowników pod względem cyberbezpieczeństwa. Lista oferowanych produktów została poszerzona o oprogramowanie antywirusowe z ochroną prywatności McAfee na komputery PC, Mac, smartfony i tablety. Dostępne w aplikacji roczne subskrypcje na 3 lub 5 urządzeń można zakupić w obniżonych cenach – odpowiednio 99 zł oraz 129 zł. Oferta, skierowana do posiadaczy konta i aplikacji HAIZ, powstała przy współpracy z epay Polska, dywizją sieci Euronet. Aplikację HAIZ na urządzenia mobilne można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play i App Store.

W ubiegłym roku w ramach współpracy Alior Banku z firmą HAIZ GO S.A. powstała aplikacja mobilna łącząca funkcję czatu finansowego z usługami bankowymi oraz platformą m-commerce. Do grona jej partnerów dołączyła właśnie firma McAfee, która oferuje rozwiązania zapewniające kompleksową ochronę przed wirusami i zagrożeniami w sieci. Od teraz na platformie m-commerce, gdzie można znaleźć m.in. doładowania, karty i bony podarunkowe, dostępna jest również roczna subskrypcja najnowszej wersji oprogramowania antywirusowego McAfee® Internet Security 2018 w specjalnie obniżonej do 31.01.2018 cenie – na trzy urządzenia za 99 zł (zamiast 119 zł) oraz na pięć urządzeń za kwotę 129 zł (zamiast 149 zł).

McAfee® Internet Security 2018 to najwyższej klasy, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie antywirusowe z ochroną tożsamości i prywatności. W ramach jednej subskrypcji można je aktywować na dowolnym urządzeniu – komputerze PC, MAC, smartfonie czy tablecie z systemem iOS lub Android. Blokuje ono wirusy, złośliwe oprogramowanie, niepożądane programy, oprogramowanie typu ransomware i wiele innych zagrożeń.

Zakres funkcjonalności oprogramowania McAfee obejmuje m.in. ochronę przed spamem, ochronę McAfee® WebAdvisor czy narzędzia takie jak McAfee® Shredder™ i McAfee® QuickClean™. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu można skorzystać z aplikacji True Key™ by Intel® Security, która rozpoznaje rysy twarzy lub odcisk palca, chroni hasła i umożliwia błyskawiczne logowanie do stron internetowych i aplikacji na różnych urządzeniach. Z kolei usługa File Lock umożliwia zabezpieczenie  plików osobistych przechowywanych na komputerze za pomocą hasła oraz algorytmu szyfrowania, a kontrola rodzicielska pozwala na blokowanie stron internetowych i wyników wyszukiwania, które mogą być nieodpowiednie dla dzieci.

Aplikacja HAIZ pozwala wygodnie dokonać zakupu subskrypcji, aktywowanej za pomocą specjalnego kodu otrzymanego po dokonaniu płatności. Dzięki zintegrowanym płatnościom użytkownik aplikacji pobiera kupon na wybrany produkt McAfee, zatwierdza regulamin i płaci jednym kliknięciem, bez konieczności logowania się do bankowości internetowej, czy korzystania z zewnętrznych integratorów płatności.

HAIZ GO jest polskim fintechem, który bazując na otoczeniu biznesowym, technologii oraz partnerskiej współpracy z Alior Bankiem i Euronetem, podejmuje wyzwanie i  wprowadza nową jakość w obszarze aplikacji bankowych. W HAIZ tworzymy narzędzia do intuicyjnej bankowości społecznej, umożliwiające generowanie dodatkowych dochodów naszym partnerom i klientom, a jednym z filarów naszej aplikacji jest marketplace. Staramy się konsekwentnie rozszerzać ofertę platformy m-commerce, jak również wprowadzać do niej nowatorskie rozwiązania, takie jak crowdfunding, który pozwoli klientom nie tylko na zakup specjalnie dla nich przygotowanych ofert partnerów, ale również na wspieranie inicjatyw społecznych mówi Mariola Gromadzik, Wiceprezes Zarządu HAIZ GO S.A.

– Pakiety McAfee to nie tylko atrakcyjne uzupełnienie obecnej oferty m-commerce w aplikacji HAIZ, ale również okazja do ponownego zwrócenia uwagi naszych klientów na zasady bezpieczeństwa, które są szczególnie istotne podczas korzystania z bankowości elektronicznej i zakupów online – mówi Tomasz Jakubczyk, Dyrektor ds. Partnerstw z Fintechami w Alior Banku. – Platforma HAIZ pozwala dokonać zakupu bez konieczności logowania się do innych serwisów, co już podnosi zarówno jej funkcjonalność, jak i poziom bezpieczeństwa. Musimy jednak pamiętać, że nawet najlepsze zabezpieczenia nie zastąpią rozwagi użytkowników. Z uwagi na fakt, że z platformy HAIZ aktywnie korzystają również dzieci, pod nadzorem rodzica, to liczymy, że tego typu akcja wpłynie pozytywnie na edukację najmłodszych użytkowników rozwiązań mobilnych – dodaje.

Nowy produkt w ofercie aplikacji HAIZ jest potwierdzeniem strategii nastawionej na wdrażanie oferty w innowacyjnej formie oraz przy wykorzystaniu nowych kanałów dotarcia do klientów. Jako firma zarządzająca największą siecią bankomatów i wpłatomatów w Polsce doskonale wiemy, jak ważne jest dziś cyberbezpieczeństwo. Kontynuując współpracę z partnerami jak Alior Bank oraz HAIZ GO, proponujemy teraz oprogramowanie ochronne McAfee w wyjątkowo niskiej cenie. Korzystając z tak sprawdzonego rozwiązania, nasi klienci mogą zadbać o swoje bezpieczeństwo przy okazji korzystania ze swoich komputerów czy urządzeń mobilnych, również w przypadku zwykłego, codziennego użytkowania – powiedział Jacek Adamski, Dyrektor Sprzedaży w epay Polska.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy aplikacji mobilnej HAIZ posiadający konto HAIZ, które można otworzyć również poprzez tę aplikację. Dzięki oferowanym przez Alior Bank usługom, użytkownicy aplikacji korzystają z wielu przydatnych funkcji, takich jak: tworzenie zbiórek grupowych na określone cele (np. prezent), szybkie płatności do osób ze zdefiniowanej listy kontaktów w formie komunikatora czy gra zachęcająca do systematycznego oszczędzania, polegająca na regularnym podlewaniu drzewa, które rośnie wraz z kolejnymi wpłatami lub usycha w przypadku ich braku. Aplikacja pozwala również zarządzać finansami osobistymi i rodziny: dokonywać płatności telefonem, posiadać wgląd w historię transakcji kartowych własnych oraz dzieci, udostępniać rachunki dzieciom czy zarządzać limitami i akceptować/odrzucać przeprowadzane przez dzieci transakcje wykraczające poza wyznaczone limity. Oprócz tego w maju br. uruchomiono, zarządzaną przez spółkę HAIZ GO, specjalną platformę m-commerce, która umożliwia zakup doładowań, kart lub bonów podarunkowych. Doładowania oraz bony można również podarować dziecku lub innej osobie.

Szczegółowe informacji nt. funkcjonalności oraz wymagań systemowych można znaleźć na stronie: http://www.mcafee.com/SystemRequirements.

Więcej informacji na temat HAIZ dostępne jest na stronie: http://www.haiz.pl.