Home » Komunikaty » Stojaki epay z Kartami Prezentowymi 
już w Polsce!

Stojaki epay z Kartami Prezentowymi 
już w Polsce!

13/02/2013 , Kategoria:
epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska, wprowadza specjalne stojaki z ofertą Kart Prezentowych. Stojaki znajdują się w blisko 400 sklepach sieci HDS takich jak Inmedio, Inmedio Cafe, Relay oraz 1–Minute w całym kraju. Liczba dostępnych w ofercie kart epay, cały czas rośnie. Już teraz na stojaku można znaleźć m.in. karty na konsole Nintendo oraz Plastation, Gift Card WyjątkowyPrezent.pl, kupony do pobrania audiobooków, karty UNICEF, a nawet kupony na naukę języka angielskiego!

epay posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie dystrybucji stojaków z kartami. Stojaki epay z Kartami Prezentowymi znajdują się w różnych sieciach handlowych w 38 krajach na świecie! Teraz przyszedł czas na Polskę.

Karty Prezentowe to nasza odpowiedź na czasy, w których ludzie żyją szybko i muszą mieć wszystko pod ręką. Na jednym stojaku możemy kupić dowolny prezent, doładowanie konta telefonu lub kupon na naukę języka przez internet! Dodatkowo, cieszy nas fakt, że epay Polska cały czas się rozwija. Naszym celem jest umieścić w przyszłości wszystkie dostępne karty podarunkowe w jednym miejscu, na jednym stojaku – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager z epay Polska.

Na stojakach epay już dzisiaj znaleźć można m.in. karty na konsole Nintendo eShop czy PlayStation Network, kartyUNICEF, karty WyjątkowyPrezent.pl oraz umożlwiające bezpieczną płatność eVouchery paysafecard.  Dostępne są również kupony do pobrania audiobooków z platformy audioteka, pakiety produktów sieci Orange, kupony umożliwiające naukę języka angielskiego z platformy eTutor, a nawet starter na energię elektryczną Duon! Co więcej, epay na swoich stojakach umieścił już karty prepaid banku BZ WBK, które są proste i bezpieczne w obsłudze.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent sprawdź najbliższy punkt Relay, Inmedio, Inmedio Cafe oraz 1- Minute w swoim mieście. Wybierz kartę lub eVoucher, który najbardziej zainteresuje obdarowywaną osobę. To naprawdę bardzo proste! Twój prezent będzie zawsze trafiony i na czasie, a do tego idealny na każdą okazję.

Co ważne, należy pamiętać, że same zawieszki znajdujące się na stojakach epay  są nieaktywne do czasu uregulowania płatności w kasie. Wszystkie informacje dotyczące Kart Prezentowych oraz lista lokalizacji HDS, w których można je kupić, znajduje się na  www.epaypolska.pl.