Home » Komunikaty » Karty prezentowe na Dzień Kobiet

Karty prezentowe na Dzień Kobiet

08/03/2019 , Kategoria:

8 marca coraz bliżej. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny upominek z okazji Dnia Kobiet, podaruj kartę prezentową. Wśród dostępnych na rynku, warte uwagi są zwłaszcza karty, Amazon, Netflix, Spotify, które kupisz m.in. w salonach Inmedio, Relay oraz 1 Minute.

Tradycyjnie w Dzień Kobiet bliskie sercu Panie, Panowie obdarowują kwiatami oraz słodkim upominkiem. Oryginalnym prezentem, który sprawi wiele radości będą karty prezentowe. Trafionym upominkiem dla każdej Pani będzie na pewno karta upominkowa Amazon. Karta umożliwia zakupy na platformie amazon.de, gdzie można kupić online prawie wszystko w dobrej cenie. W punktach sprzedaży dostępne są karty o wartości: 15 EUR (67 zł), 25 EUR (112 zł) oraz 50 EUR (224 zł), jak również  możemy kupić kod doładowanie na paragonie o wartości: 10, 30, 50 oraz 70 EUR. Karty kupisz w sklepach sieci: BP, CircleK, LOTOS, AMIC, Auchan, Tesco, Relay, Inmedio, 1-minute, Świat Prasy.

Prezentem, który spodoba się wielu Paniom będzie prenumerata wyjątkowego miesięcznika o modzie  Burda Style, w którym co miesiąc prezentowane są nowe niepowtarzalne kolekcje do samodzielnego uszycia. Każdy fason jest zaprojektowany zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami ze światowych stolic mody i rozrysowany w formie precyzyjnego wykroju, który umożliwia jego uszycie. Karta dostępna jest w nominale 99 zł i umożliwia prenumeratę 10 numerów miesięcznika i dostaniesz ją w wybranych sklepach sieci: Relay, Inmedio, 1 minute, Virgin, Discover.

Dobrym pomysłem na upominek z okazji Dnia Kobiet będzie również Karta National Geographic, która umożliwi prenumeratę 6 lub 10 numerów tego miesięcznika. Lektura National Geographic przybliża czytelnikom nieznane zakątki świata i pozwala poznać obyczaje ludzi z najdalszych części globu. W punktach sprzedaży dostępne są karty o dwóch nominałach: 59 zł (6 numerów) oraz 99 zł (10 numerów). Kartę można nabyć w wybranych sklepach sieci: Relay, Inmedio, 1 minute, Virgin, Discover.

Jeśli Pani, dla której szukasz prezentu lubi słuchać muzyki czy to na komputerze czy na smartphone, trafionym upominkiem z okazji Dnia Kobiet będzie karta Spotify, która w zależności od wartości umożliwi dostęp do wersji premium platformy na 1, 3 lub 6 miesięcy. Karty kosztują 20, 60 lub 120 zł i można je kupić w sklepach sieci Relay, Inmedio, 1-minute, Tesco, Media Expert, Komputronik, Circle K, Empik, Leclerc.

Więcej pomysłów na upominek nie tylko z okazji Dnia Kobiet można znaleźć na stronie internetowej https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe. Za dystrybucję Kart odpowiada epay Polska, dywizja firmy Euronet Polska.