Home » Komunikaty » Karty podarunkowe w ofercie PAYBACK Polska

Karty podarunkowe w ofercie PAYBACK Polska

09/03/2021 , Kategoria:

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty kart podarunkowych ze względu na ogromne zainteresowanie naszych Uczestników tą formą wymiany punktów na nagrody. Karty podarunkowe i vouchery to świetne dopełnienie oferty nagród fizycznych – w ten sposób oferujemy naszym Uczestnikom większy wybór. Rozumiemy, że każdy Uczestnik sam wie najlepiej jak chce spożytkować zebrane punkty PAYBACK i czego aktualnie potrzebuje – naszym zadaniem jest przedstawić możliwie elastyczną i szeroką ofertę.

„PAYBACK Polska

Jesteśmy największym multipartnerskim Programem Bonusowym w Polsce. Uczestnicy naszego Programu mogą zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Nagradzamy konsumentów, aby czerpali dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Wspieramy naszych partnerów w realizacji celów sprzedażowych, budując trwałe relacje z ich klientami.

Dzięki skali działania oraz narzędziom Big i Smart Data skutecznie pomagamy firmom wzmacniać ich pozycję na rynku. Pogłębione dane o zwyczajach zakupowych pozwalają na stworzenie spersonalizowanej komunikacji i większe angażowanie klientów.

Wśród naszych partnerów są duże sieci handlowe, firmy usługowe oraz największe platformy e-commerce. Uczestnicy Programu mają do dyspozycji tysiące miejsc sprzedaży w tym 250 sklepów online, w których mogą zbierać punkty i wykorzystywać je na różne sposoby:

  • podczas płatności za zakupy
  • wymieniając na nagrody
  • wymieniając na mile Miles & More
  • przekazując na cele charytatywne.

Towarzyszymy konsumentom na całym świecie. W 11 krajach zaufało nam już 83 mln aktywnych użytkowników. W Polsce działamy od 2009 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy American Express” – powiedział Paweł Zuń – E-Commerce Manager w Payback Polska.

W payback.pl znajdują się doładowania i abonamenty następujących brandów: ekarta Empik, Empik Go, Nintendo, Sony Playstation, Microsoft Xbox i 365, Spotify, Tidal, CDA Premium. W przygotowaniu kolejne brandy i sukcesywne rozszerzanie oferty.