Home » Komunikaty » home.pl i Euronet Polska pogłębiają współpracę

home.pl i Euronet Polska pogłębiają współpracę

11/03/2021 , Kategoria:

home.pl to największy polski dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów www, systemach poczty elektronicznej oraz udostępnianiu oprogramowania i aplikacji biznesowych. Dzięki współpracy z międzynarodowymi gigantami technologicznymi, takimi jak Microsoft czy Google, firma oferuje narzędzia do pracy i cyberochrony, z których korzystają tysiące polskich firm. Teraz, dzięki współpracy z czołowym dostawcą usług prepaid w Polsce, do oferty Marketplace home.pl dołączają karty przedpłacone Euronet Polska.

W ostatnich miesiącach na polskim rynku zwiększyło się zainteresowanie elektronicznymi produktami z kategorii “rozrywka”. Cyfrowe usługi rozrywkowe wzrost popularności zawdzięczają m.in. pandemii i ograniczeniom, które się z nią wiążą. Obserwując dynamiczny rozwój rynku e-rozrywki w Polsce, home.pl postanowił wzbogacić swoją ofertę o elektroniczne karty podarunkowe. Dzięki temu w Marketplace firmy powstała nowa kategoria usług – rozrywka w home.pl.

Jednym z celów home.pl jest wzbogacenie oferty o usługi z kategorii “rozrywka”. Są one uzupełnieniem naszych kluczowych usług: domen, hostingu czy Microsoft 365, bo przecież większość z nas po godzinach lubi obejrzeć serial, posłuchać muzyki czy pograć w gry. W czasie pandemii zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie usługami cyfrowymi, takimi jak Spotify czy PlayStation Plus. Stąd decyzja o udostępnieniu ich naszym klientom – mówi Beniamin Krupowicz, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu w Marketplace home.pl.

Oprócz doskonale znanych pozycji, takich jak Microsoft 365, Google Workspace, TeamViewer czy AnyDesk, klienci otrzymają dostęp do usług rozrywkowych i kart podarunkowych, takich jak:

  • Spotify Premium
  • Sony PlayStation (w tym PlayStation Plus i doładowanie PlayStation Network)
  • Xbox (w tym Live Gold, Game Pass, Game Pass PC oraz Game Pass Ultimate)
  • Nintendo (w tym doładowania eShop oraz abonament Switch Online)
  • Karta Podarunkowa Allegro
  • Empik (w tym e-karta oraz abonamenty Empik Go)
  • Rakuten TV

W Marketplace home.pl znajdziemy szeroki wybór cyfrowych usług z kategorii „rozrywka”.

Co przemawia za zamawianiem rozrywki Marketplace home.pl? Na klientów czekają promocje i rabaty, intuicyjny interfejs sklepu oraz ciekawostki – m.in. zestawienia najpopularniejszych gamingowych nowości publikowanych na blogu home.pl.

Na blogu home.pl klienci znajdą nie tylko praktyczne wskazówki, poradniki oraz nowości ze świata IT, ale również ciekawe zestawienia gier i innych usług rozrywkowych. Źródło: blog home.pl.

home.pl to lider branży usług hostingowych w Polsce, który dynamicznie rozwija Marketplace, czyli swoją platformę programów i usług cyfrowych. Firma z siedzibą w Szczecinie zatrudnia ponad 300 osób i na co dzień dostarcza usługi setkom tysięcy polskich przedsiębiorców. Szerokie portfolio produktów dla domu i biznesu oraz współpraca z gigantami takimi jak Microsoft czy Google powodują, że w home.pl odnajdują się zarówno klienci firmowi, jak i indywidualni.