Home » Komunikaty » Cyfrowe kody dostępu do TIDAL już w sprzedaży!

Cyfrowe kody dostępu do TIDAL już w sprzedaży!

13/01/2021 , Kategoria:

Tuż przed świętami uruchomiliśmy sprzedaż kolejnego produktu w naszej sieci dystrybucyjnej. Do oferty dołączył TIDAL – globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, która przybliża użytkowników do ulubionych artystów. Wszyscy fani muzyki mogą już kupować cyfrowe kody dostępu do TIDAL o wartości 20, 40, 60 i 120 zł.

Dzięki bibliotece zawierającej ponad 70 milionów utworów i 250 tysięcy klipów TIDAL pozwala doświadczać najlepszych wrażeń muzycznych. Wszyscy subskrybenci mogą tworzyć własne playlisty z ulubionymi utworami lub słuchać wyselekcjonowanych playlist stworzonych przez doświadczony zespół redakcyjny TIDAL oraz samych artystów.

Dzięki bezstratnemu dźwiękowi najwyższej dostępnej jakości, TIDAL pozwala słuchać muzyki jak nigdy dotąd, bez żadnych kompromisów. Dodatkowo aplikacja umożliwia pobieranie swoich ulubionych utworów za pomocą funkcji offline. Ulubione utwory użytkownika są zawsze dostępne – nawet bez dostępu do Wi-Fi lub LTE.

Subskrybenci pakietu HiFi mogą słuchać muzyki w jakości Masters, Dolby Atmos Music i Sony 360 Reality Audio. Wprowadzone niedawno innowacje, takie jak rozszerzenie katalogu utworów MQA lub funkcja TIDAL Connect, pozwalają użytkownikom HiFi jeszcze bardziej cieszyć się muzyką w najlepszej jakości dźwięku.

„TIDAL to więcej niż tylko muzyka. To kompletna usługa, oferująca dostęp do koncertów i wywiadów z artystami”. – dodaje Emil Ronda, Key Account Manager Euronet Polska.

Od koncertów na żywo po ekskluzywne wydarzenia, program TIDAL X zapewnia dostęp do biletów, spotkań i powitań z artystami oraz treści zza kulis. Niezależnie od tego, czy jest to playlista stworzona przez ulubionego artystę, wywiad lub video pokazujące kulisy powstawania utowrów, TIDAL przybliża fanów do największych ikon muzyki.

Bądź pierwszą osobą, która zobaczy ekskluzywne filmy i utwory swoich ulubionych artystów, niedostępne na żadnej innej platformie.

Kody cyfrowe można już kupić w następujących sieciach handlowych, ale w najbliższej przyszłości planowane są dalsze wdrożenia:

  • mediaexpert.pl
  • muve.pl
  • ultima.pl

Więcej o produkcie przeczytasz na naszej stronie > TIDAL.