Home » Komunikaty » Cinkciarz.pl dołącza do grona naszych Partnerów

Cinkciarz.pl dołącza do grona naszych Partnerów

09/03/2021 , Kategoria:

Portal Cinkciarz.pl udostępnia usługi finansowe: wymianę walut, przekazy pieniężne, karty wielowalutowe, pożyczki w wielu walutach, płatności oraz transakcje na rynku Forex. Marka stale rozwija się w sektorze klientów indywidualnych i biznesowych oraz wprowadza kolejne nowości. Jedną z nich jest eStore. Marketplace obsługuje agencja Cinkciarz.pl Marketing, zajmująca się kompleksowymi usługami marketingowymi, komunikacyjnymi, reklamowymi i kreatywnymi oraz zakupem mediów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otwartym na różnorodną rozrywkę, fintech wprowadził marketplace. Można w nim kupić wiele produktów cyfrowych. W asortymencie eStore są doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek. Marketplace jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zapłaty za zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności. Klienci mogą też np. przeznaczyć środki finansowe wymienione czy otrzymane w ramach innych usług portalu właśnie na produkty z eStore.

„Cinkciarz.pl planuje dalszy rozwój oferty marketplace. Bardzo dobra współpraca z ePay potwierdza, że to właściwy partner w zakresie wprowadzania tego typu rozwiązań na szeroką skalę” – twierdzi Piotr Kiciński, Wiceprezes Cinkciarz.pl

W ofercie eStore, dostępnego na Cinkciarz.pl znajdują się doładowania i abonamenty następujących brandów: Allegro, ekarta Empik, Empik Go, Nintendo, Sony Playstation, Microsoft Xbox i 365, Spotify, Tidal, Rakuten, Norton, Kaspersky, Mcafee, G-data i Bitdefender.