Home » Kariera

Kariera

Euronet Polska Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu od kilkunastu lat firma z sukcesem realizuje na polskim rynku misję świadczenia bezpiecznych elektronicznych usług finansowych na najwyższym poziomie.

Stabilna pozycja i rosnący potencjał biznesowy Euronet Polska Sp. z o.o. na polskim rynku przekładają się również na nowe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. W 2008 roku rozpoczęliśmy w Polsce działalność w nowym segmencie usług finansowych – na rynku przekazów pieniężnych (money transfer). W związku z tym w strukturze naszej firmy stworzono również nowe stanowiska związane z obsługą sektora money transfer. Do zespołu specjalistów przez cały rok dołączają także nowe osoby pracujące w segmencie bankomatów lub usług doładowań kont telefonów komórkowych epay.

Zatrudnienie w Euronet Polska Sp. z o.o. znajdują osoby o zróżnicowanym doświadczeniu i zainteresowaniach. Poszukujemy zarówno kandydatów zainteresowanych nowymi technologiami, jak i osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie kontaktów z partnerami i klientem. Specyfika pracy zależy oczywiście od działu, w którym zatrudniony będzie kandydat. Zatrudniamy m. in. Specjalistów ds. Rozliczeń Bankomatów, Operatorów w Dziale Monitorowania Sieci, Konsultantów Działu Obsługi Klienta, Reprezentantów Sprzedaży i in.

Praca z nami to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji, jak również rozwoju w strukturze firmy. Ponadto każda osoba zatrudniona w polskim oddziale Euronet Polska Sp. z o.o. może uczestniczyć w procesie rekrutacji wewnętrznej w Polsce oraz do zagranicznych oddziałów naszej firmy. W sieci intranet – łączącej wszystkie oddziały – na bieżąco zamieszczane są oferty pracy, co daje równe szanse wszystkim naszym pracownikom.
Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników, zapewniamy opiekę medyczną oraz możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez dostęp do różnych form aktywności z zakresu sportu i rekreacji.

Ty również możesz dołączyć do zespołu firmy Euronet Polska Sp. z o.o.!