Home » Promocje » Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding

Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding

18/08/2021 , Kategoria: ,

Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding, aby ułatwić doładowania telefonów komórkowych ukraińskich operatorów

Euronet ogłasza rozpoczęcie współpracy z firmą Ding, w ramach której umożliwia korzystanie z usługi zakupu doładowania telefonów komórkowych na kartę ukraińskich operatorów w ponad 3500 punktach sprzedaży w całej Polsce. Ding zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców doładowań telefonów komórkowych operatorów międzynarodowych, działając poprzez platformy online i handlu detalicznego oferujące sprzedaż połączeń, transferu danych, kodów podarunkowych oraz usługę opłacania rachunków.

Dzięki temu porozumieniu Euronet oferuje swoim klientom w Polsce usługę zakupu doładowania telefonów komórkowych ukraińskich operatorów. Oznacza to, że Ukraińcy mieszkający w Polsce, którzy chcą w ten sposób wesprzeć swoich bliskich w kraju, mogą w prosty sposób skorzystać z najbardziej efektywnej na rynku elektronicznej usługi międzynarodowego doładowania telefonów, będącej wygodnym uzupełnieniem dla przekazów pieniężnych. Doładowania realizowane są w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na telefon komórkowy odbiorcy i w lokalnej walucie (UAH).

Misją naszej firmy jest oferowanie klientom wygodnych i bezpiecznych transakcji wszędzie, gdzie tego potrzebują. Współpraca z Ding pozwoli nam zapewnić obywatelom Ukrainy jeszcze lepszą ofertę, a także skorzystać na wzroście popytu na połączenia i transfer danych komórkowych ukraińskich operatorów. Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób doładować telefony komórkowe swoich bliskich – powiedział Piotr Adamek, Wiceprezes Zarządu w Euronet Polska.

Komentując współpracę z Euronet, Declan Burke, Head of Business Development Europe & Africa w Ding powiedział: – To nowe partnerstwo, nasze pierwsze w Polsce, jeszcze bardziej podkreśla wzrost skali naszej działalności w Europie. Współpraca z tak uznaną firmą jak Euronet Polska jest dla nas powodem do zadowolenia, pomaga nam rozwijać naszą działalność i reagować na potrzeby jeszcze większej liczby klientów.

Według międzynarodowej organizacji zrzeszającej operatorów telefonów komórkowych GSMA, połączenia z telefonów na kartę stanowią 90% z ogólnej liczby 57 milionów połączeń wykonanych za pomocą telefonów komórkowych na Ukrainie. Stąd tak ważne dla ich użytkowników jest utrzymanie odpowiedniego poziomu środków na koncie.

Kontakt dla mediów:

Łukasz Chudy
Biuro prasowe Euronet Polska
Tel: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com

***

Więcej o Euronet:

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji prepaid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl i www.facebook.com/euronetpolska

Więcej o epay:

epay jest nazwą usługi oferowanej przez Euronet w zakresie sprzedaży doładowań telefonów komórkowych w systemie prepaid za pomocą bankomatów i terminali elektronicznych (POS). Euronet jest wiodącym dystrybutorem w tym zakresie. Ponadto, pod marką epay, firma oferuje produkty i usługi takie jak karty prepaid i podarunkowe, płatności kartą oraz płatności za rachunki.

Więcej o Ding:

Firma Ding została założona, aby poprawić jakość życia ludzi, pomagając tym, którzy mają mniej, uzyskać więcej. Jako numer jeden na świecie wśród dostawców usług doładowania telefonów komórkowych, Ding zapewnia ludziom możliwość kontaktu od 2006 roku, kiedy to uruchomił tę jedyną w swoim rodzaju usługę. Ding dostarcza doładowanie co sekundę, za pośrednictwem ponad 550 operatorów, w ponad 140 krajach – pomagając rodzinom i przyjaciołom na całym świecie w utrzymaniu kontaktu.

Użytkownicy Ding z powodzeniem wysłali ponad 450 milionów doładowań na całym świecie za pośrednictwem aplikacji, online na stronie Ding.com oraz za pośrednictwem ponad 8000 partnerów biznesowych DingConnect.com, w ponad 600 tys. punktów sprzedaży detalicznej i kanałów cyfrowych.

DingConnect.com jest wiodącym dostawcą doładowań API i portalem internetowym dla firm, które chcą w skali globalnej oferować doładowania, dane, bony upominkowe i płatności rachunków jako uzupełnienie ich obecnej strony internetowej, aplikacji czy punktów sprzedaży detalicznej.