Home » Komunikaty » Oryginalne upominki na Walentynki

Oryginalne upominki na Walentynki

12/02/2019 , Kategoria:

Walentynki to tradycyjnie dzień, w którym zakochani wyrażają swoje uczucia, m.in.  obdarowując się prezentami. Romantyczne kolacje, spacery w blasku księżyca, kwiaty… sposobów na sprawienie przyjemności ukochanej osobie jest wiele. Święto stawia często zakochanych również przed dylematem: jak wyrazić uczucia w rzeczy materialnej? Co podarować partnerowi, który już wszystko ma? Rozwiązaniem mogą być karty podarunkowe: romantyczny, praktyczny, a także oryginalny sposób by wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby.

Zamiast zastanawiać się tygodniami nad prezentem dla ukochanej osoby lub po raz kolejny nie trafić z upominkiem, postaw w tym roku na karty prezentowe. Wśród licznych propozycji znajdziesz m.in.  karty Netflix, AppStore&iTunes, Xbox, PlayStation, czy AMAZON.

Prezent dla kinomana: karta Netflix

Twoja druga połowa jest kinomanem? Śledzi nowości filmowe i serialowe? Karta prezentowa Netflix na pewno sprawi wiele radości. Filmy, seriale, produkcje dokumentalne, które można oglądać w domu, na dowolnym urządzeniu i bez reklam. Karta upominkowa Netflix to również okazja, by spędzić wiele romantycznych wieczorów przed ekranem, na wspólnym oglądaniu ulubionych produkcji. Karty prezentowe Netflix są dostępne w nominałach: 60 i 120 zł.

Upominek dla gracza: karty PlayStation i XBOX

Gra na PlayStation jest jedną z popularniejszych form spędzania wolnego czasu. Jeśli Twój ukochany lub ukochana lubią czasami pograć na konsoli, karta PlayStation będzie idealnym prezentem na Walentynki. Dzięki karcie gracz może prosto i wygodnie zwiększyć fundusze w portfelu PlayStation Store oraz subskrypcji PlayStation Plus. Karta jest dostępna w nominałach: PlayStation Store – 50 zł, 100 zł i 200 zł. PlayStation Plus – subskrypcja na 3 (100 zł) lub 12 miesięcy (240 zł).

Mamy też karty dla użytkowników Xbox, więc jeśli Twoja druga połowa często gra na tej konsoli, prezent na Walentynki masz już gotowy! Unikatowe kody na kartach umożliwią dokonywanie płatności online, które do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla posiadaczy karty kredytowej. Karty są dostępne w czterech różnych nominałach: 50, 70, 100 oraz 200 złotych lub w postaci subskrypcji na 3 bądź 12 miesięcy.

Jeśli martwisz się, że ukochany lub ukochana za dużo czasu spędzi grając na konsoli zamiast z Tobą, bez obaw! Zawsze możecie zagrać razem i spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie.

Karta AppStore & iTunes: wiele możliwości wykorzystania

Świetnym prezentem walentynkowym dla posiadaczy urządzeń Apple będzie karta AppStore&iTunes. Twoja ukochana osoba dzięki takiemu upominkowi będzie mogła płacić za zakupy aplikacji, gier, muzyki, książek i filmów. Jedna karta, wiele możliwości wykorzystania i sprawienia radości. Masz do wyboru: karty nominałowe: 50, 100 i 150 zł oraz PINy w zakresie kwotowym: 20-200 zł. W tym przypadku, sam decydujesz jaką wartość kupić.

Karta AMAZON na zakupy online

Bez znaczenia czy szukasz prezentu walentynkowego dla chłopaka czy dziewczyny, męża czy żony. Amazon jest miejscem, gdzie można kupić prawie wszystko i w dobrej cenie. Jeśli Twój ukochany lub ukochana chętnie robi zakupy przez internet, karta prezentowa AMAZON będzie strzałem w dziesiątkę! Karty prezentowe AMAZON kupisz w nominałach: 67 zł, 112 zł oraz 224 zł.

Karty upominkowe będą oryginalnym pomysłem na tegoroczne Walentynki. Sprawią wiele radości Twojej drugiej połowie a także  zaoszczędzą czas, który musielibyście przeznaczyć na wymyślanie i szukanie prezentu. Karta prezentowa to również idealny prezent last minute dla zapominalskich, którzy o konieczności kupna upominku przypominają sobie w ostatniej chwili.

Karty są dostępne w wielu miejscach, możesz je kupić w m.in. salonikach relay, inmedio, 1-minute, Auchan, Tesco, Media Markt, Komputronik,  Media Expert a nawet na stacjach paliw: BP,  Lotos, Lukoil i CircleK. Więcej pomysłów w postaci kart znajdziesz na www.epaypolska.pl