Home » Komunikaty » Nowe produkty cyfrowe w mediaexpert.pl

Nowe produkty cyfrowe w mediaexpert.pl

08/07/2020 , Kategoria:

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 15 lat, której oferta jest zawsze uaktualniana o najświeższe trendy, m.in. telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. W ostatnim czasie w ofercie Media Expert pojawiły się nowe produkty cyfrowe, dzięki którym można stać się subskrybentem platform dostarczających ogrom rozrywki. Między innymi są to:

Netflix
Netflix to prawdziwa uczta dla każdego kinomana. W serwisie Netflix każdy znajdzie coś dla siebie — w tym filmy, seriale i programy oryginalne. Użytkownicy serwisu mogą oglądać swoje ulubione tytuły w domu, na niemal każdym urządzeniu i w dodatku bez reklam. Nie zwlekaj, dołącz do ponad 100 milionów subskrybentów i oglądaj swoje ulubione materiały.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kody-i-doladowania

Google Play
Google Play to sklep z aplikacjami, grami, filmami, muzyką, książkami i innymi treściami dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Dzięki kodom cyfrowym można uzyskać dostęp do bonusów i dodatkowych treści w ponad milionie aplikacji i gier w Google Play – największej na świecie platformie gier mobilnych.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kody-i-doladowania

Spotify Premium
Spotify to jedna z największych platform do słuchania muzyki i podcastów na komputerze, telefonie czy jakimkolwiek urządzeniu. Dzięki niemu znajdziesz muzykę na każdą okazję i nastrój. Karty podarunkowe Spotify umożliwiają dostęp do wersji Premium serwisu przez 1, 3 lub 6 miesięcy. Mogą być wykorzystywane zarówno przez obecnych, jak i nowych użytkowników.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kody-i-doladowania

Nintendo eShop
Nintendo eShop Card to wygodny sposób płacenia w wirtualnych sklepach Nintendo. Dzięki tej karcie można bezpiecznie i anonimowo kupować klasyczne i nowe gry Nintendo, bez użycia karty kredytowej lub konta w banku. Nintendo eShop Card można użyć w połączeniu z konsolami Wii U, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/gry-cyfrowe-nintendo-switch

Nintendo Switch Online
Nintendo Switch Online to dodatkowe opcje dla konsol Nintendo Switch. Wśród nich m.in. gra online, zapis danych w chmurze, aplikacja na smartfony, czy ekskluzywne oferty dla członków. Wszystko w formie wygodnego abonamentu.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/gry-cyfrowe-nintendo-switch

Xbox
Środki z karty przedpłaconej można wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10, komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry-xbox-one/gry-cyfrowe-xbox-one

CDA Premium
CDA to płatna usługa typu VOD (wideo na żądanie) umożliwiająca dostęp do katalogu kilku tysięcy filmów, seriali i bajek. Abonenci usługi CDA Premium mogą cieszyć się z lepszego, priorytetowego transferu oraz wyższej jakości wyświetlanych filmów. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) mogą pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je offline, nie martwiąc się o transfer lub słabej jakości internet czy nawet jego brak.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kody-i-doladowania