Home » Komunikaty » Kolporter z Kartami Prezentowymi FILMBOX

Kolporter z Kartami Prezentowymi FILMBOX

23/09/2015 , Kategoria:

Prawdziwa uczta dla kinomanów w sieci sklepów Kolporter, w której dostępne są Karty Prezentowe, a wśród nich FILMBOX ze swoją potężną ofertą filmów i seriali na życzenie. Za dystrybucję Kart odpowiada epay Polska, dywizja Euronet Polska.

310x300Dzięki Kartom Prezentowym Filmbox można uzyskać dostęp do Filmbox Live, biblioteki z ponad 1000 najgorętszych tytułów filmowych, 11 kanałów telewizyjnych na żywo. A jedno konto umożliwia dostęp do filmów nawet z kilku różnych urządzeń: komputera, tabletu, telewizora.

Koszt karty uprawniającej do korzystania z oferty Filmbox Live przez miesiąc to 19,90 zł. Dostępne są także karty dające dostęp przez 3 lub 6 miesięcy – kosztują one odpowiednio 49,90 i 99,90 zł.

Aby oglądać filmy na telefonach czy tabletach z systemem iOS i Android lub za pomocą konsol PlayStation 3 i Xbox 360, niezbędne jest wcześniejsze pobranie bezpłatnej aplikacji Filmbox Live. Na telewizorach Smart TV aplikacja jest instalowana fabrycznie przez producenta.

W większości filmy dostępne są w jakości HD. Ich odtwarzanie odbywa się przez Internet na zasadzie połączenia strumieniowego (streamingu) – dzięki temu można zacząć oglądanie niemal natychmiast, nie czekając, aż cały film się ściągnie.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepów Kolporter oraz filmowych doznań wraz z Kartami FILMBOX.

Więcej informacji o Kartach Prezentowych FILMBOX oraz informację o dostępności Kart w wybranych lokalizacjach znajdą Państwo na stronie www.epaypolska.pl