Home » Komunikaty » Doładowania eKarty Empiku i abonamenty Empik Go

Doładowania eKarty Empiku i abonamenty Empik Go

15/06/2020 , Kategoria:

W czerwcu br. w wybranych sklepach online pojawiły się doładowania eKarty Empiku i abonamenty Empik Go. Obydwie pozycje to doskonały pomysł na trafiony prezent, bezpieczna forma płatności na zakupy online dla dzieci i młodzieży czy znakomity upominek dla pracowników.

eKarta Empik

To przedpłacona karta, którą można wykorzystać przy zakupach w sklepie online albo przekazać jako prezent wybranej osobie. W sklepie empik.com znajdują się jakościowe produkty z wielu dziedzin – nie tylko książki, płyty, filmy, gry planszowe, bilety na wydarzenia, artykuły kreatywne czy zabawki, ale również produkty i akcesoria sportowe, do domu, elektroniczne i dla dzieci.

W ofercie znajdują się obecnie eKarty o nominałach: 25, 50, 100 i 200 zł.

Empik Go

Empik Go to platforma, oferująca dostęp do tysięcy e-booków, audiobooków, lektur szkolnych. W ramach jednego, wygodnego abonamentu można korzystać jednocześnie na 2 urządzeniach. Co ważne, z abonamentu można zrezygnować w dowolnym momencie.

W ofercie znajdują się abonamenty tematyczne dopasowane do potrzeb wszystkich na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Wspomniane doładowania i abonamenty znaleźć można w sklepach:

Doładownia eKarty pozwalają na zakupy w sklepie empik.com, a abonamenty Empik Go są przepustką do ponad 30 000 e-booków, ponad 6 000 audiobooków i lektur szkolnych w wersjach cyfrowych. Obecnie prowadzimy dystrybucję tych doładowań w sklepach internetowych, docelowo produkty te pojawią się również w formie kart prezentowych w naziemnych punktach sprzedażypowiedział Emil Ronda, Key Account Manager w epay Polska.

Więcej informacji o produktach Empik na stronie: https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/empik/